sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Indulona sprchový krém Fresh Blossom, 400 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Fresh Blossom, 400 ml
Kód: 2603183
Kód dod.: 810586
EAN: 8592297014928
 
3.89 EUR
9.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Fresh Blossom je ošetrujúci sprchový krém s kvetinovou vodou z neroli a hydratačným komplexom, ktorý pokožku jemne čistí, stará sa o jej hydratáciu a zanecháva príjemný pocit kvetinovej sviežosti.
Str8 Ahead 48h deodorant sprej pre mužov 150 ml
Str8
Str8 Ahead 48h deodorant sprej pre mužov 150 ml
Kód: 1905650
Kód dod.: 837276
EAN: 5201314081272
 
3.46 EUR
23.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deodorant sprej Ahead zaujme již svým designem. Ohromí aromatickou dřevitou vůní. Hlava vůně Vás nadchne vůní Bergamotu, srdce vůní šalvěje.
Mikroténové vrecká Fino, 7 µm, 20 x 30 cm, 50 kusov
Fino
Mikroténové vrecká Fino, 7 µm, 20 x 30 cm, 50 kusov
Kód: 2201376
Kód dod.: 8571020941
EAN: 5201314991519
 
1.29 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sáčky svačinové FINO, rozměr 20 × 30 cm, 50 ks v balení. Velmi praktické a snadno použitelné. Zabírají minimum prostoru uvnitř zásuvky.
Tesori d´Oriente vonná svíčka Japanese Rituals, 200 g
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente vonná svíčka Japanese Rituals, 200 g
Kód: 2210323
Kód dod.: 795396
EAN: 8008970043739
 
9.52 EUR
47.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická svíčka Tesori d'Oriente Japanese Rituals, ktorá je vyrobená z vysoce kvalitného vosku a éterických olejov, prevoňajú váš domov a vytvorí príjemnú atmosféru.
STR8 Game sprchový gél 250 ml
Str8
STR8 Game sprchový gél 250 ml
Kód: 2303236
Kód dod.: 797345
EAN: 5201314170372
 
2.60 EUR
10.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél STR8 Game je určený pre mužov a sľubuje intenzívny a osviežujúci zážitok pri sprchovaní. Tento gél má energickú vôňu, ktorá je kombináciou ovocných tónov s ľahkým korenistým nádychom, a navodí tak pocit sviežosti a energie.
STR8 Red Code sprchový gel, 400 ml
Str8
STR8 Red Code sprchový gel, 400 ml
Kód: 2402900
Kód dod.: 797336
EAN: 5201314149910
 
3.46 EUR
8.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hlavu tvorí ananás a tóny mora zmiešané s grepom a kardamónom. Srdce sa skladá z levandule, pelargónie, jazmínu a tymiánu na tele tvorenom jantárom, jedľou a tonka bôbmi.
Indulona tekuté mýdlo Oliva, 250 ml
Indulona®
Indulona tekuté mýdlo Oliva, 250 ml
Kód: 2507061
Kód dod.: 820014
EAN: 5201314185086
 
2.80 EUR
9.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Ošetrujúce tekuté mydlo OLIVA s olivovým olejom a jogurtom bolo špeciálne vyvinuté tak, aby poskytovalo účinné čistenie a jemnú starostlivosť pokožke rúk.
-1%Zľava
Fino sáčky na led Auto Close 240 Ks, 10 sáčků
Fino
Fino sáčky na led Auto Close 240 Ks, 10 sáčků
Kód: 2506592
Kód dod.: 956072
EAN: 5201314981022
 
1.72 EUR
1.73 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné sáčky na ľad do mrazničky s funkciou auto close. Sáčky na ľad Fino – Jednoduché a praktické riešenie pre tvorbu ľadu
Tesori d´Oriente Byzantium pena do kúpeľa 500 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente Byzantium pena do kúpeľa 500 ml
Kód: 2508079
Kód dod.: 795363
EAN: 8008970040738
 
5.62 EUR
11.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tesori d’Oriente Byzantium je luxusná kúpeľová pena do kúpeľa inšpirovaná orientálne‑kvetinovou vôňou Byzancie. Produkt vytvára bohatú, hodvábnu penu, ktorá jemne pohladí pokožku, zanechá ju vláčnu, hebkú a nádherne voňajúcu.
Fino Zipper uzatvárateľné sáčky mix veľkostí (10x0,5L / 10x1L / 5x2,5L) 25 ks
Fino
Fino Zipper uzatvárateľné sáčky mix veľkostí (10x0,5L / 10x1L / 5x2,5L) 25 ks
Kód: 2404760
Kód dod.: 8571053810
EAN: 5201314185727
 
2.60 EUR
0.1EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Opakovane uzatvárateľné sáčky FINO s dvojitým zipsom udržia vaše potraviny dlhšie čerstvé – v praktickom mixe troch veľkostí (0,5 / 1 / 2,5 l).
Fino alobal, šírka 29 cm, sila alobalu 10,5 µ, 10 metrov
Fino
Fino alobal, šírka 29 cm, sila alobalu 10,5 µ, 10 metrov
Kód: 76274
Kód dod.: 956011
EAN: 5900536352046
100%
1.94 EUR
0.19EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra silný alobal vhodný pre balenie potravín aj využitie pri príprave pokrmov. Zloženie alobalu je z hliníka, alobal je extra silný 10,5 mikrónu. Šírka alobalu 29 cm a dĺžka 10 metrov.
Fino Alobal na grilovanie, sila 18 μ, dĺžka 8 metrov
Fino
Fino Alobal na grilovanie, sila 18 μ, dĺžka 8 metrov
Kód: 2103230
Kód dod.: 8571021282
EAN: 5900536303024
 
3.25 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra silný alobal vhodný pro balení potravin i využití při přípravě pokrmů. Složení alobalu je z hliníku, alobal je extra silný 18 mikronů. Šířka alobalu 29 cm a délka 8 metrů.
Indulona Profi Olivový hydratačný ochranný krém, 100 g
Indulona®
Indulona Profi Olivový hydratačný ochranný krém, 100 g
Kód: 97833
Kód dod.: 820075
EAN: 8588006397116
93%
1.94 EUR
19.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Každodenné ošetrenie vysušenej a unavenej pokožky a jej ochrana pri práci. Zaisťuje intenzívnu hydratáciu, pokožku regeneruje, zvyšuje elasticitu, vhodná do automobilového priemyslu – neobsahuje silikóny, obsahuje olivový olej.
STR8 Original deodorant pre mužov, 150 ml
Str8
STR8 Original deodorant pre mužov, 150 ml
Kód: 1906185
Kód dod.: 837270
EAN: 5201314153528
 
3.46 EUR
23.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deodorant pre mužov, ktorý má nad všetkým absolútnu kontrolu, je úprimný a sebavedomý. Str8 Original je kombinácia mäty, bazalky, kardamónu a santalového dreva, ktoré dodávajú vôni eleganciu.
Tesori d'Oriente pena do kúpeľa Forest Ritual 500 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente pena do kúpeľa Forest Ritual 500 ml
Kód: 2508803
Kód dod.: 795364
EAN: 8008970054247
 
5.62 EUR
11.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tesori d’Oriente Forest Ritual pena do kúpeľa s esenciami borovice a cédru na uvoľnenie tela i mysle.
Indulona kúzelné mydlo pre deti, 280 ml
Indulona®
Indulona kúzelné mydlo pre deti, 280 ml
Kód: 2509136
Kód dod.: 820023
EAN: 8592297013426
 
3.03 EUR
10.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona kúzelné mydlo pre deti je hypoalergénne tekuté mydlo, ktoré pri umývaní mení farbu. Premieňa umývanie rúk na zábavný zážitok.
Indulona sprchový krém Original, 400 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Original, 400 ml
Kód: 2603181
Kód dod.: 810584
EAN: 8592297014959
 
3.89 EUR
9.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Original je ošetrujúci sprchový krém s kyselinou hyalurónovou, ktorý pri každodennom sprchovaní spája šetrné čistenie pokožky s príjemnou starostlivosťou.
Fino Easy Cut potravinová fólie o tloušťce 7 µ, šířka 29 cm, délka 20 metrov
Fino
Fino Easy Cut potravinová fólie o tloušťce 7 µ, šířka 29 cm, délka 20 metrov
Kód: 1704253
Kód dod.: 956024
EAN: 5900536311708
80%
1.51 EUR
0.08EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino potravinová fólie o dĺžke 20 metrov je ideálna na balenie, mrazenie a skladovanie potravín. Tloušťka fólie je 7 mikrónov. Šířka potravinové fólie 29 cm.
Tesori d'Oriente Hammam aroma difuzér s ratanovými tyčinkami, 200 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Hammam aroma difuzér s ratanovými tyčinkami, 200 ml
Kód: 2204521
Kód dod.: 795285
EAN: 8008970050447
 
10.17 EUR
50.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodné ratanové tyčinky rozptýlia voňavý olej do vzduchu, ponúkajú až osem týždňov stálé vône a vytvárajú príjemnú atmosféru relaxácie a pohody vo všetkých priestoroch.
Tesori d'Oriente Muschio Bianco osviežovač vzduchu, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Muschio Bianco osviežovač vzduchu, 250 ml
Kód: 2204524
Kód dod.: 795271
EAN: 8008970050409
90%
6.27 EUR
25.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kompozícia tónov bieleho pižma a ambry poskytuje hlbokú dlhodobú vôňu, ktorá vyvoláva trvalý pocit sviežosti a príťažlivosti.
Tesori d'Oriente Hammam osviežovač vzduchu, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Hammam osviežovač vzduchu, 250 ml
Kód: 2204525
Kód dod.: 795270
EAN: 8008970050416
100%
6.27 EUR
25.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Voňu orientálnej kytice oživí tóny mandarínky a citróna obklopené sladkou vôňou mandľového kvetu. Slnečné tóny pomarančového kvetu sa prepájajú so sviežosťou jazmínu Sambac. V základe doznieva ambra, ktorá ide do hĺbky a rozvíja hrejivé tóny sladkej van
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Ayurveda, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Ayurveda, 250 ml
Kód: 2210194
Kód dod.: 795392
EAN: 8008970051970
 
10.17 EUR
40.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Talianska novinka! Koncentrovaný parfém na prádlo Tesori d´Oriente Hammam daruje prádlu jedinečnú intenzívnu dlhotrvajúcu sviežosť.
Tesori d´Oriente parfum na prádlo Hammam, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente parfum na prádlo Hammam, 250 ml
Kód: 2210196
Kód dod.: 795393
EAN: 8008970051956
100%
10.17 EUR
40.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa zdobená hrejivými tónmi arganového oleja. Parfém prenikne hlboko do vlákien a prádlo tak zostane svieže a voňavé po veľmi dlhú dobu.
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Byzantium, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Byzantium, 250 ml
Kód: 2210195
Kód dod.: 795391
EAN: 8008970051963
 
10.17 EUR
40.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Talianska novinka! Koncentrovaný parfém na prádlo Tesori d´Oriente Byzantium daruje prádlu unikátnu intenzívnu dlhodobú vôňu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.